Reklama mobilna [TEST]
Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Wielka podróż małych klaunów

Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Katowice, Ul. Gliwicka 120

Opis

Spektakl Cyrkowy inspirowany "Małym Księciem" zagranicznej grupy Auftrittsgruppe.

Przygotujcie się na magiczną podróż, która przeniesie Was w świat marzeń i przygód zainspirowany "Małym Księciem"! Auftrittsgruppe, wyjątkowa zagraniczna grupa cyrkowa, zaprasza na niezapomniane widowisko, które porwie serca zarówno dzieci, jak i dorosłych.

"Wielka podróż małych klaunów"

Ciągnąc za sobą beczące pudełko, na którym rozgościła się wymagająca i nieco kapryśna róża, grupa klaunów zadaje sobie pytanie: Ile gwiazd potrzeba do szczęścia?

Latające gwiazdy wirują w powietrzu, na przekór sile grawitacji. Wśród tańczących róż ukrywa się ta jedna, wyjątkowa, z którą klauni nawiązują głęboką więź przyjaźni. Tymczasem dymiące głowy na szczudłach zwiastują nadciągającą katastrofę. Latarnicy, by do niej nie dopuścić, pędzą na monocyklach, nieustannie zapalając swoje latarnie, a lisy oswajane są w kołach gimnastycznych.

Na domiar złego mała owieczka z pudełka prawie zjada ukochaną różę.
Ale... czy w pudełku na pewno ukrywa się owca?

Kilka słów o grupach Jugendvariete i Auftrittsgruppe

Nasze cyrkowe przedstawienia to nie tylko wyjątkowe show, ale także efekt ciężkiej pracy i zaangażowania dzieci i młodzieży z naszych grup Jugendvariete i Auftrittsgruppe. Dzieci, które regularnie uczestniczą w treningach cyrkowych, mają szansę dołączyć do zespołu, gdzie otrzymują dodatkowe treningi i wspólnie przygotowują spektakle, które prezentują podczas tournée.

Cały proces twórczy, od znalezienia tematu, poprzez improwizację taneczną i teatralną, aż po dramaturgię całego spektaklu, jest wynikiem współpracy całej grupy. Młodzi artyści w wieku od 8 do 14 lat są wspierani przez doświadczony zespół artystów i pedagogów, co gwarantuje najwyższą jakość występów.

Tournée Cyrkowe

W tym roku, z udziałem 18 utalentowanych dzieci w wieku od 9 do 15 lat, przygotowany został spektakl, który poruszy Wasze serca i zabierze Was w niezapomnianą podróż.

Dołączcie do nas i przeżyjcie razem z nami tę magiczną przygodę inspirowaną "Małym Księciem". Odkryjcie, ile gwiazd potrzeba do szczęścia i dajcie się porwać niezwykłemu widowisku, które na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Katowice, Ul. Gliwicka 120
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: kupbilecik.pl
Data ostatniej aktualizacji: 18.07.2024, 18:20
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Wielka podróż małych klaunów
Data:
18.07.2024 | 18:00
Cena:
15,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 57 osób
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Reklama mobilna [TEST]
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać